Jak se starat o křečka přes zimní období

Zimní bílý trpaslík křeček je jedním z populárních druhů křečků vlastnit a péče o! Tyto fascinující domácí zvířata opravdu přitahují mnoho milenců křečka, ale je třeba pečovat o ně taky! Zde je několik tipů pro jejich péči.
Metoda
1
Ubytovávat křečka
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 11
Získat vhodnou klec. Minimální velikost klece pro jednoho křečka je 360 ​​čtverečních palců podlahové plochy; minimum pro dva je 720. Doporučuje se, že máte klecí větší než to, ačkoli. Si může pojmout dvě nebo více zimních bílé, tak dlouho, dokud jsou ze stejného vrhu. Ujistěte se, že klec je kladen tam, kde není přímé sluneční světlo.

Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 22
Poskytnout klec se spoustou ložní prádlo. Asi 3 palce (7,6 cm) s podestýlkou ​​nebo více. Nepoužívejte borovice nebo cedr ložní prádlo pro zimní bílou. Měkkého podestýlku, jako je borovice a cedru mít nebezpečné chemické látky, které mohou způsobit problémy s dýcháním pro svého křečka.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 33
Umístěte klec s opatrností. Nestavte klec před oknem. Křeček by neměla být pod přímým slunečním světlem.

Metoda

Usazování v
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 41
Nedělají nic s vaší křečka po dobu 2 – 4 dnů po podání ji domů. Pokud tak učiníte, může to způsobit stres. Stres může někdy zabít svého křečka. Po 2 až 4 dnech, můžete začít mluvit do svého křečka a začít ji pohladit.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 52
Pokusíte-li se hladit svou zimní bílou a kvičí nebo syčí na vás, je to znamení, že znamená: „Bojím“ nebo nech mě být. Pokud se tak stane, nechte váš křeček sám o něco déle. Rovněž buďte opatrní, když jste kolem křečka a nečiní žádné hlasité zvuky, které mohou způsobit stres.

Metoda
3
Krmení křečka
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 61
Když krmit své křečka, použijte směs semen s ne příliš mnoho cukru (zimní běloši jsou náchylné k diabetu). Naleznete v následujících nutričních hodnot při hledání vhodných potravinových směsí:
17 – 22% bílkovin
8-10% vlákno
4-6% tuku
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 72
Dejte svůj křečka správné jídlo. Nikdy dát svůj křečka lidské jídlo. Potraviny s příliš mnoho cukru, jako je ovoce mají být krmena velmi, velmi střídmě.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 83
Zkontrolujte, zda na láhev s vodou v zimním bílá se často, aby se ujistil hladina vody je plný a voda je čerstvá.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 94
Nedávají vaší zimní bílé zachází příliš mnoho, nebo to bude přibírat na váze. Mnoho léčí také hodně cukru, což může způsobit cukrovku.

Metoda

Obohacení pro křečka
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 101
Uplatnit své křečka. Pro jim pomáhá cvičení, poskytovat jim s pevným kolem v jejich kleci. Nepoužívejte drát nebo pletivo kola, protože může způsobit čmeláků nohu. Ujistěte se, že kolo je dostatečně velká, aby zpět své křečka není prohnula, když se běží na kole, protože to může způsobit problémy se zády. Pokud chcete, aby vaše křečka z klece, poskytují křečka v kouli nebo ohrádku. Nenechávejte křečka pozor na příliš dlouho, protože to může dostat napětí.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 112
Poskytnutí žvýkací hračky pro křečka. Zuby křeček je opravdu rychle rostou, a to zejména křečíků. Poskytnout jim žvýkat hračkami, jako jsou dřevěné žvýká pomoci zredukovat jejich zuby.
Metoda

Grooming a hygiena
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 121
Ujistěte se, že zuby vaší zimní Whitea nejsou příliš dlouhé. Jestliže oni vypadají, že mají zarostlé, dát jim žvýkací tyčinku nebo něco k oříznutí své zuby.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 132
Pokud je váš křeček je špinavý, nikdy koupat ji vodou. Správný způsob, jak koupat křečka je s určitými druhy písku, nejlépe dětským písku. (Nikdy nepoužívejte prach) zanechat mísu s ní v kleci pro váš křeček valit kolem.
Obrázek s názvem Péče o Winter White křečíků kroku 143
Pokuste se zjistit, když si držíte v zimě bílá, že je v očích, ocas, pachových žláz žádná infekce, nebo kdekoliv jinde po celém těle vašeho křečka.
Nemačkejte váš křeček! To způsobí, že stres a váš křeček bude s největší pravděpodobností skřípání, syčení, nebo kousat. je vždy zacházejte opatrně!