Co jí želvy?

Co želvy jíst ve volné přírodě
Co želvy v přírodě jíst závisí do značné míry na typu želvy a jeho přirozeném prostředí. Divoké želvy obvykle jedí hodně rostlin, které rostou ve vodě, drobný hmyz, plži, červy a dokonce i mrtvých mořských živočichů a ryb. Protein je určen pro volně žijící želvy rostou velmi důležité. To je důvod, proč mnoho divokých želvy jsou masožravé, když jsou mladí a pak postupně začít jíst rostliny a vegetace, zatímco oni stárnou.
Co krmit želvu
Před krmením želvu, musíte nejprve určit druh a věk želvy. Přirozené prostředí želvy vám řekne, jaký typ jídla ji a jaký typ podmínek krmení, ve kterém se bude dařit. Co želvy jedí? Nejvíce želvy jsou masožravci, nebo masožravci, zatímco mladý a nakonec se růst, aby se stal všežravci, nebo masa a rostlinných jedlíci.
Ideální strava pro většinu dospělé želvy jsou bílkoviny, včetně vařeného masa, hmyzu a vařená vejce a listová zelenina. Mnoho želvy také rád ovoce a dokonce i květiny. Nikdy krmit želvu mléčné výrobky, protože jejich žaludek nemůže řádně strávit laktózu. Také vyhýbat dávat želv zpracovaných potravin. Celé, mléčné zdarma potraviny jsou nejlepší. Pokud víte, že pro určitou konkrétní typ želvy, krmení se stává mnohem jednodušší.
Co jíst mořské želvy
Mořské želvy, například, mít několik různých poddruhů. Mnoho druhů mořských želv živí houby, medúzy a jiné měkké sealife. Nicméně, některé želvy, které mají silnější čelisti živí korýšů. Ne všechny mořské želvy jíst maso ačkoli. Zelená mořská želva je býložravec, který jí žádné maso vůbec. Oni se živí řasami a jsou důležitou součástí údržby korálový útes
Co malované želvy jíst
Želva ozdobná, sladkovodní želvy našel po celé Severní Americe, jí všechny druhy listové vegetace, chyby, jako jsou červy a cvrčci, malé sladkovodních korýšů, a další ryby. Vzhledem k tomu, želvy mohou být chaotický jedlíci, samostatná nádrž na krmení je to dobrý nápad, aby zajistily jejich voda zůstane neznečištěné. Nezapomeňte, že želva potřebuje hodně vápníku v jejich stravě k udržení zdravého shell. Vzhledem k tomu, želvy nemůže mít mléčné výrobky, vitaminový doplněk je dobrý způsob, jak zajistit želva dostane vápníku, které potřebuje.
Co kajmankovití jíst
Štěkat želvy jsou želvy, který preferuje převážně živou strava. Malé ryby, jako jsou střevle a zlaté ryby jsou oblíbené u lámajících želv. Můžete najít tyto v místním zverimexu. Mají také rádi raci a cvrčky, které lze nalézt na návnadu obchodech a obchodech mazlíčka. Pokud čerstvé ryby není možné, existuje mnoho typů malých celé zmrazené ryby v obchodech s potravinami. Většina non-tučné maso jsou dokonale vhodné pro supí. Supí také potřebuje některé druhy zeleniny a ovoce. Turtle potraviny lze zakoupit v obchodě pet k doplnění některých vitamínů, které jsou chybějící z jejich zajetí stravy.