Letní bezpečností tipy pro mazlíčky
Zdroj: https://www.petplan.co.uk/my-petplan/summer-health.asp

Letní bezpečností tipy pro mazlíčky

Slunce a teplo je úžasné na nejlepší časy, ale může být problematické pro domácí zvířata, pokud nebudeme pečovat. Chcete-li zajistit si můžete vychutnat letní slunce se svými miláčky, jsme sdíleli naše tipy, jak si udržet naši chlupatými kamarády vychladnout a bezpečné, ve spolupráci s Battersea psy a kočky Home.

uklidňující Spray
1. Zklidňující spray
kožichů psů a absence potních žláz znamenat, že přehřát rychleji než lidé. Máte-li cestovat se svým psem v autě, držet spreji naplněné vodou nedalekým sprej dolů srst vašeho mazlíčka, aby se udržela nízkou tělesnou teplotou.

Hot pod límcem
2. Hot pod límcem?
Zkuste opuštění vašeho psa obojek v mrazáku po dobu několika minut. Když ji zabezpečit zpět kolem krku, kůže a spony bude pěkné a cool.

self-doplňování vody mísu
3. Self-doplňování vody mísa
Pak se plastové láhve 2L s víkem a naplnit částečně s čerstvou vodou. Použijte dvě gumičky jej připojit vzhůru nohama na židli nebo nohy stolu těsně nad mísou vašeho domácího mazlíčka. Když potom odšroubovat víčko voda zaplní misku rychle, ale jakmile voda dosáhne špičku láhve se zastaví. Jak se vaše pet nápoje, voda bude přirozeně vyplňují prostor vzduchu po sobě zanechal, takže miska zůstává vždy plný. Přidejte kostky ledu do vody v dopoledních hodinách, aby se chladič po delší dobu.

Catio nábytek
4. Catio nábytek
Kočky milují podřimuje venku na slunci. Ale stejně jako lidé, je důležité, že nemají přehánět opalování a přehřátí. Pokud je vaše kočka má svou oblíbenou sluneční skvrna, zkuste vytvořit nějaký stín v nejteplejších hodinách dne podle zavěšovat ručníky mezi dvěma balkonové židle.

Slush štěňata
5. Slush Puppies
Často chutě našich domácích zvířat ubývat v teplejším počasí, protože jsou méně aktivní a nepoužívají tolik energie. Pokoušet svou chuť k jídlu tím, že zmrazí potraviny vašeho domácího mazlíčka s vodou v ice cube podnosy, aby se pro domácí mazlíčky, hydratační pamlsky.

tepla riziko pet
6. znát individuální riziko tepla vašeho mazlíčka
Všichni víme, že naše domácí zvířata jsou jedinečné – co je důležitější, a proto je jejich nebezpečí přehřátí v létě. Majitelé bílých koček a psů, a ty, které mají bílé uši by si měli uvědomit, že mají větší šanci hoření. Navštivte internetové stránky Petplan a použijte náš letní vodítko Proof Fun, aby jste věděli, jak zranitelná vaše vlastní mazlíček je při zvýšení teploty.

pet mrazivé polštářky
7. Chill podložky
Jedním ze způsobů, koček a psů řídit jejich teplota je přes jejich nohy polštářky. Dát váš mazlíček chladné místo k odpočinku při využití stávajících staré povlaky na polštáře a vytvoření „láhve na vodu studenou“ vložením sáčky s ledem a nastavení je ve stínu v oblíbených místech vašeho domácího mazlíčka.

kočka naplněné vodou láhví ledová koule hračka
8. N-ice kočička
Vychladnout kočky tím, že jim kluzký led míč hračku. Jen zmrazit malé vodou naplněný balón, pak odstranili a vyhodili balón a opustit led míč mimo. Jak míč pomalu taje, vaše kočky budou mít skvělý čas posuvné míč kolem vašeho terasu nebo příjezdové cesty.

zmrazené tenisové míčky vychladnout svého psa
9. Tenn-ledové koule
jazyk váš pes je také pomáhá regulovat svou tělesnou teplotu. Udržujte tenisové míčky v mrazáku připraven k letním hrám o úlovcích se svým psem. Kdykoliv váš chlupatý kamarád míč ve své úst chytí, budou vychladnutí zevnitř ven