Zimní obydlí pro králíky
Zdroj: http://www.therabbithouse.com/outdoor/rabbitwinter.asp

Zimní obydlí pro králíky

Pokud vaše králíci žijí venku, pak je důležité připravit své ubytování na zimu. Králíci vyrovnat se dobře v mírně nízkých teplotách, jak dlouho jak oni mají teplý suchý prostor k úkrytu. chodby divokých králíků „jsou izolovány, protože jsou v podzemí, která brání jim klesá pod bod mrazu. Jako králíkárna je nad zemí je třeba podniká kroky, aby bylo zajištěno, že poskytuje dostatečnou ochranu do svého králíka, aby jejich Ložná plocha nad bodem mrazu venkovních teplot.

Králíkárny Opravy

Králíkárna mohou poskytovat ochranu pouze v případě, že je v dobrém stavu, takže pokud jste to ještě neudělali, nyní je čas, aby jakékoliv opravy na úvod svého králíka a ujistit se, že je vodotěsná. Začněte tím, že kontrola uvnitř vašeho králíkárna známky skvrny od vody či vlhké, které mohou naznačovat voda se dostává dovnitř. Znaky vlhkosti v horní části králíkárna může znamenat problém se střechou nebo zdí, kde jako vlhký u dna může být indikace vody stoupající přes základ králíkárna.

střešní Opravy

V případě, že střecha má menší poškození nebo netěsnosti může být schopen opravit se střešním tmelem (dostupný od kutily). V případě, že střecha je ve špatném stavu, pak může být nutné zcela vyměnit. Většina Hutch střechy jsou vyrobeny z mořského překližky pokryté střešní lepenky. Střechy s mírným sklonem, aby se zabránilo sedí vodu, bude mít delší životnost než plochých střech.

obnovit konzervant

Boční stěny králíkárny také třeba počasí osvědčilo. Ochranný povlak se opotřebení a musí být znovu jednou za několik let – více v případě potřeby. To bude zastavit vlhko vstupu do králíkárna a také chrání dřevo před hnilobou. Chcete-li obnovit skvrn / Barva / Lak, dát mu dobrou kartáč s tvrdým kartáčem odstranit a nečistoty a ztrácí barvu, písek, aby se lehce, rebrush odstranit veškerý prach a pak překreslit. Pokud jste malování přes stejné barvě nebudete obecně muset tolik vrstev jako začínat od nuly. Nejvíce na vodní bázi na ochranu dřeva jsou pet bezpečí, kde je seznam naleznete zde.

přidání nohy

Vzlínající vlhkosti je také otázka pro králíkárny. Boudy by měl být zvýšen z podlahy, aby se zabránilo základna stává vlhké a hnilobou. Pokud váš králíkárna nemá nohy vybaveny pak umístí cihly na každém rohu bude nutno zvýšit natolik, které umožní cirkulaci vzduchu a snížení vlhkosti. Pokud jste v oblasti, která je v nebezpečí záplav, budete muset zajistit ubytování je dostatečně vysoká na zem, aby nevyvolával nebezpečí pro vaše králíků. Pokud si nejste jisti s budování DIY stojan, použijte druhé ruky tabulku ke zvýšení Hutch.

Teple & Dry

Dobře postavený kotec v dobrém stavu je dobrý začátek pro udržení svého králíka v teple přes zimu, ale existuje několik dalších kroků, které lze ji dále izolovat.

snížení Koncepty

Velké síťované dveře mohou být částečně zastřešená s jasným Perspex nebo plastu, což umožňuje váš králík vidět ven a slunce přijít, ale brání větru a dešti od zadání. Podívejte se na panely určené pro skleníky. Větrání je stále důležitá i když, takže nechat mezeru o několik palců za to. Zapnutí Hutch, takže přední odvrácené od větru také pomůže snížit větru a dešti přes oblasti sítě. Pokud to není možné otočit králíkárnu kolem pak dal něco těsně před blokovat přímé větru a dešti.

Izolační králíkárna

Pokrývající celou králíkárna se starým deka / koberec a pak plachtou pomůže udržet teplo dovnitř a ven počasí. Během dne opustit přední Otevřeno pro ventilaci a v noci pokrývají většinu králíkárna odcházející menší prostor pro ventilaci. Můžete si také koupit Hutch kryty, které nabízejí inteligentnější hledá alternativu nebo vytvořit DIY kryt asi 15 £.

Přemístění Hutch do kůlny či garáže je další způsob, jak pomoci udržet v teple. Nicméně, nedávejte ji v garáži že jste také použít pro vaše auto jako výpary představovat zdravotní riziko. Pokud vaše králíci žijí v boudě nebo domeček po celou dobu, spíše než králíkárna, můžete přidat izolaci stěn, aby pomohl udržet ji v teple: izolační přístřešek.

pokrývající králíkárnu s tarpulin v noci pomáhá udržovat ji v teple
Lůžkoviny

Králíci potřebují teplé útulné Ložná plocha. To by mělo být ekvivalent krabice se vstupním otvorem. Často boudy mají plochu lože dělená z hlavního králíkárna. Je-li část spaní není k dispozici, nebo je to velmi velké, pak poskytují menší pole stejně. Menší prostor bude zahřívat kolem své zajíčky a udržet je útulně. Noviny mohou být použity k lemují Podlahy / stěny pod ložní prádlo, viz izolaci králíkárnu. Také poskytovat další ložní prádlo a silnou vrstvu podestýlky pro podlahy. Staw je lepší izolant než sena, takže ji přidat do oblasti posteli přes zimu pro extra teplo, je to v pořádku, pokud vaše králičí křupky některé, ale budou stále potřebují seno k jídlu.

Topení

Pokud vaše králíci žijí v boudě pak můžete použít skleníkový topné těleso, které pomohou udržet teploty nad bodem mrazu. V králíkárna, tepelné pad snugglesafe microwavable (asi £ 15) je dobrá volba (nepoužívat termofor podle pokynů svého králíka, může ji žvýkat).