Chirurgické, estetické zákroky na psovi
Zdroj: https://www.realself.com/blog/beauty-beasts-dog-plastic-surgery#.WNkNHvlEmUk

Chirurgické, estetické zákroky na psovi

Načasováno tak, aby nedávné Westminster Dog Show, chtěli jsme se podívat na některé bláznivé kosmetických procedur pro váš čokl!

Pokračování osobní dokonalosti často vede lidi ke kanceláři plastického chirurga, ale teď lidé jsou na návštěvě lékaře s řemínky a klecí v závěsu. Důvod? Chtějí dát své mazlíčky přirozenější a půvabná vzhled. Domácí zvířata jsou považovány za součást rodiny, stejně důležité jako děti, a pet rodiče chtějí, aby jejich kiddos vypadat dobře.
5 Nejbláznivější kosmetických operací pro psy:
1. Testikulární implantáty:
Pravá nebo falešná? Mnoho žen lze zasílat připomínky o jejich milá dáma hrudek, ale mohl jste přesvědčeni, že stále více a více lidí se ptá majitelů psů, kteří to stejná otázka. Testikulární implantáty (nebo neuticles) pro psů jsou považovány za způsob, jak neutralizovat jakékoli negativní dopady kastrace. Majitelé psů trvají na tom, že to má vliv na jejich mláďat z psychologického hlediska, a to také dává Fido vzhled nikdy mít byl vyřešen.
Psí plastická chirurgie varle implantáty
2. Psí nosu:
Mopslíci, buldoci a teriéři jsou často ideálními kandidáty pro rhinoplasty jako mnoho plemen trpí problémy s dýcháním.
3. Psí Zmenšení prsou:
Disketová ňadra po těhotenství nebo sešlé kůže může vytvořit zatraceně složité situaci. Operace může být provedena k obnovení podvozek o štěkajícího krásu, nebo dokonce snížit velikost prsou v důsledku zvýšení hmotnosti a ztráty.
4. Doggy Facelift:
Zkroucené tváře a ty, u kterých jsou oči na které se vztahuje povislé kůže může být „nový vodítku na život“ s vrásky redukční facelift.
Psí facelift pet plastická chirurgie
Výměna 5. očí:
Zranění a nemoci může poškodit zrak a vytvořit prázdné oční důlky. Pokud se majitelé chtějí, aby se zabránilo oční skvrny a vzhled Jack Sparrow, mohou se rozhodnout dát Pooches náhradu terminátor očí.
Někdy se tyto postupy zlepšit zdravotní stav psa. Ale jsou tu ti, kteří prostě chtějí esteticky příjemné čokl. Beverly Hills plastický chirurg Dr. Toby Mayer jednou sdílené, že „Beverly Hills je domovem mnoha velmi bohatých obyvatel. Žádost jsem měl z těchto osob je odstranit věci na své domácí mazlíčky! Může to být cokoliv, od odstranění mastné nádor na jejich pes, nebo dokonce jizva. “
Chtěli jste někdy zvážit estetická chirurgie pro vašeho domácího mazlíčka, nebo znáte někoho, kdo má? Chtěli byste soudit ty, které dělat?