Psí hračka, testující jejich inteligenci
Zdroj: http://stories.barkpost.com/brain-teasing-toys/

Psí hračka testující jejich inteligenci

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.
Ona je velmi chytrá (hurá!), Ale to může být někdy frustrace, když nebyl vyvíjen všechny její energie a mozkových šťávy za den. Věř mi, kdyby to bylo ponecháno nudí příliš dlouho, jsem přišel domů ke psu bouncier než Velikonoce na s vysokým obsahem cukru.

Jsme vždy na pozoru hraček a hlavolamů, která ji udrží obsazené a vyživují její psí IQ. To se ukázalo být není snadný čin! Šli jsme přes tuny „logických her“, které ona přišel na to u druhého a krmených zachází tak rychle, že by bylo dobré mít vyjel z rozbitého guma míčků. Naštěstí pro vás kluci, jsme sestavili seznam Kokoro schválen psí hračky a aktivity, které zabrání vaše štěňata od vyndání svou energii na svůj oblíbený pár plyšových pantofle!

 

1. Buster Mat činnost s činností 3, $ 69

Tato mentálně stimulující mat činnost je vázán, aby se vaše štěně obsazeno a zabývají. Podložka je dodáván se třemi úkoly (Cone Látkové, leknín a obálek), které lze přehrávat společně nebo jednotlivě. Jednoduše ukázat svého psa, kde se léčí skryté a vidět, jak rychle se strkají nos do práce vyřešit hádanku.

Buster Mat Aktivita se 3 Aktivity
2. Odin Puzzle Toy, $ 23

Odin Puzzle Toy byla navržena s potřebami a to jak štěně a Pup rodičů v mysli. Jeho elegantní design dělá pro stimulující hračka vám nebude vadit, vynechávání na konferenčním stolku. Stačí vyplnit vnitřní komory s pamlsky a sledovat svého psa přijít na to, jak se dělá pochoutky magicky objeví. 😉

Odin Puzzle Toy
3. Treat Maze, $ 14 – 24

Tento UFO ve tvaru puzzle pro psy probudí přirozené potravní své dovednosti štěně je, a poskytuje duševní a fyzické cvičení, když se snaží přijít na to, jak se točit bludiště tak jeho báječný NOMS přijde kolejových ven. Za přistýlky pro zdatné puppers, zase až obtížnost tím, že blokuje jeden z otvorů! Je k dispozici v malé i velké Genius psy všech velikostí.

léčit Maze
4. IQ Treat Ball, $ 10

IQ Treat Ball je jiný než ostatní zacházejí výdej hraček v tom, že umožňuje vybrat úroveň obtížnosti pro ty pse. Jednoduše umístit několik zachází v kouli, vyberte úroveň, a sledujte, jak vaše štěně honit míč kolem dříve, než obdrží chutnou odměnu.

IQ Treat ples
5. Pridebites Classic nebo vlastní hračky

Nejen, že je udržet její smartypants mozek obsazené nějaký problém, ale teď, když Kokoro je starší a silnější, ona začala trhat od sebe některé ze svých milovaných vycpaných zvířat. Obava, že jsem si jistý, že většina psí rodiče mají, která přichází s hraní je riziko zažívání vycpávky nebo malých částí. Pridebites dělá trvanlivé a jedinečné hračky, které se skvěle hodí i jako plyšové-like a gumy-jako hračky!

Pridebites Classic nebo vlastní hračky
Hračka se skládá ze dvou vrstev měkkého Durabite rouna v podélném zastavení technologie šitý mezi vrstvami. Durabite pěna uvnitř je lehký, interaktivní, plováky a zachovává svůj tvar a hračky mají squeakers uzavřen v sáčcích a šitý na hračky pro bezpečnost. Tyto inteligentně zkonstruované hračky pro psy mají pocit pohody našich mláďat „v mysli a jsou adorably kreativní v designu! Můžete si také vytvořit vlastní disk hračky s fotkou svého štěně digitálně vyšitým … jak působivé je, že ?!

Pridebites Classic nebo vlastní hračky 2
6. Tornado Treat Puzzle hračka pro psy, $ 44

Nechte své štěně hrát s jeho potraviny s DogTornado! Je to interaktivní chytrý mísa vyrobena ze čtyř kroutících komor vaše štěně může oddálit jeho tlapy a čenichu odhalit Noms dostaly mezi každou vrstvu. Proč ne ocenit vynalézavost a vytrvalost vašeho štěně a zároveň ho podporovat použít jeho člun ze dřeva ‚?

Tornádo Treat Puzzle hračka pro psy
7. Kong Quest Wishbone Treat Dávkování hračka pro psy, $ 8,99

Je to nazývá Wishbone, a chlapec dělá Kokoro přání by se jednalo o nekonečný dávkovač lahůdek! Máme rádi tyto hračky (máme dvě, jak velkou a malou velikost), protože jsou pestrobarevné a jsou vyrobeny z té věrný Kong gumy. Můžete nacpat hračky s oblíbenou léčit vaše štěněte a dívat se na ně žvýkat několik hodin. Jsme rádi používají hlavně křupavé a mimořádně páchnoucí pamlsky, které Kokoro prostě nemůže odolat. Bude často vzpínat kolem s malou hračkou v ústech čeká na nás, vyplnit jej zálohovat!

Kong Quest Wishbone Treat výdej hračka pro psy
8. Pasivní Hound Kyjen Hvězda Spinner Puzzle Training Toy, $ 10,60

Další Kyjen hračka vyrobena z odolného plastu, vyrobený cvičit svého psa mozek! Tato hračka rozebere a je mýt v myčce pro snadné čištění mezi treat-loveckých sezení. Hlavolam ve tvaru hvězdy má dvě vrstvy, zacházejí s kontejnery s třetí horní krycí vrstvy. Můžete nastavit obtížnost hry v dolní části změnou odporu v rotaci, což usnadňuje nebo více obtížný pro vaše štěně vyčenichat zachází.

Outward Hound Kyjen Hvězda Spinner Puzzle Training Toy